Kurs španskog jezika

Naoružajte se znanjem jezika kojim možete govoriti gde god se nalazili

Naredni kurs španskog jezika počinje 1.10.2020. godine.

Prijavite se do 20.09.2020. i uštedite – cena kursa španskog jezika čak 37% niža
Samo u promo periodu imate mogućnost da kurs španskog jezika pohađate za mnogo manje novca. Ukoliko svoju prijavu podnesete do 20.09.2020. kurs ćete umesto regularnih 28.000 dinara platiti čak 26-37% manje, samo 20.800 dinara, uz pogodnost plaćanja na čak 4 rate ili samo 18.000 dinara za nastavu ONLINE preko aplikacije SKYPE. Cene se odnose na grupe od oko 4-5 polaznika u grupi.

Prijavite se odmah popunjavanjem APLIKACIONOG formulara, slanjem mejla na mlingua@orion.rs ili telefonom na brojeve 011/ 303 51 67 ili 064/ 120 76 68 svakog radnog dana od 11 do 19 časova . Za sva dodatna pitanja slobodno nas kontaktirajte.
 

Interesuju vas cene ostalih kurseva u ponudi?
Pogledajte kompletan Cenovnik kurseva stranih jezika

Preko 400 miliona ljudi govori španski jezik kao maternji, a sve veći broj je onih koji ga uče kao strani jezik. Predstavlja zvaničan jezik u preko 20 zemalja širom sveta i nekolicini međunarodnih institucija. Zbog svoje melodike, lakoće učenja i govora, s godinama postaje sve popularniji i poželjniji. Danas spada u tri najrasprostranjenija jezika, posle engleskog i kineskog.

Kurs spanskog jezika

¿Qué pasa? ¿Habla usted español?

Bilo da gledate španske serije ili ne, sigurno je da razumete bar neke od najčešćih izraza i fraza na ovom jeziku. Znate šta znači hola, adiós, por favor, gracias? Odličan početak! Sada je pravo vreme da naučite i nešto više na španskom jeziku i pridružite se velikom broju ljudi širom sveta koji ga svakodnevno koriste.

Uz naše kurseve španskog jezika sada možete veoma brzo i lako, uz praktične primere i kreativno osmišljenu nastavu, savladati osnove, ali i usavršiti svoje znanje španskog jezika.

Zašto baš mi?

Sa nama, učenje je zabavno! Mi slušamo želje i potrebe naših polaznika. U skladu sa njima kreiramo dinamične, zanimljive i raznovrsne kurseve koji svakog polaznika usmeravaju i pomažu mu da na što lakši i brži način savlada planirano gradivo u okviru kursa. Na časovima se insistira na aktivnoj komunikaciji i učešću u nastavi svakog polaznika čime se podstiče razvoj komunikativnih veština u praktičnim i realnim situacijama. Takođe ne zanemarujemo i ostale komponente značajne prilikom učenja stranog jezika – čitanje, pisanje i slušanje.

Kurs španskog jezika obuhvata:

 • Rad u malim grupama (3-6 polaznika) radi lakšeg i bržeg usvajanja gradiva
 • 5 nivoa sticanja znanja usklađenih sa evropskim standardima (A1, A2, B1, B2, C1)
 • Mogućnost pohađanja kursa regularnim ili intenzivnim tempom
 • Svaki nivo se deli na dva podnivoa koji traju 4 meseca regularnim tempom, odnosno 2 meseca ukoliko se nastava pohađa intenzivnim tempom
 • Fond časova svakog nivoa je 52 školska časa
 • Dinamika održavanja nastave redovnih kurseva je 2 puta nedeljno po dvočas (90 minuta)
 • Dinamika održavanja nastave intenzivnih kurseva je 3 puta nedeljno po tročas (2 sata i 15 minuta)
 • Nastava se održava u popodnevnim i večernjim satima
 • Kursevi su osmišljeni tako da polaznik na zabavan i kreativan način dobije neophodno znanje primenljivo u svakodnevnim životnim situacijama
 • Pored govora, akcenat je i na čitanju, pisanju i slušanju odnosno razumevanju španskog jezika
 • Pre upisa obavlja se testiranje polaznika radi njihovog pravilnog razvrstavanja u odgovarajuće grupe prema nivou znanja
 • Donja starosna granica za pohađanje kurseva španskog jezika je 16 godina
 • U nastavi se koristi udžbenik Prisma, španskog izdavača Edinumen koji je odobren od strane Instituta Servantes
 • Nakon završenog kursa svaki polaznik ima mogućnost polaganja testa provere znanja nakon kog dobija sertifikat škole o uspešno završenom kursu.