Kurs španskog jezika

Naoružajte se znanjem jezika kojim možete govoriti gde god se nalazili

Naredni kurs španskog jezika počinje 25.09.2021. godine.

Prijavite se do 15.09.2021. i uštedite – cena ONLINE kursa španskog jezika čak 33% niža
Samo u promo periodu imate mogućnost da kurs španskog jezika preko aplikacije SKYPE pohađate za mnogo manje novca. Ukoliko svoju prijavu podnesete do 15.09.2021. kurs ćete umesto regularnih 29.000 dinara platiti čak 33% manje, samo 19.500 dinara, uz pogodnost plaćanja na čak 3 rate za nastavu ONLINE preko aplikacije SKYPE. Cene se odnose na grupe od oko 4-5 polaznika u grupi.

Prijavite se odmah popunjavanjem APLIKACIONOG formulara, slanjem mejla na mlingua@orion.rs ili telefonom na brojeve 011/ 303 51 67 ili 064/ 120 76 68 svakog radnog dana od 11 do 19 časova . Za sva dodatna pitanja slobodno nas kontaktirajte.
 

Interesuju vas cene ostalih kurseva u ponudi?
Pogledajte kompletan Cenovnik kurseva stranih jezika

Preko 400 miliona ljudi govori španski jezik kao maternji, a sve veći broj je onih koji ga uče kao strani jezik. Predstavlja zvaničan jezik u preko 20 zemalja širom sveta i nekolicini međunarodnih institucija. Zbog svoje melodike, lakoće učenja i govora, s godinama postaje sve popularniji i poželjniji. Danas spada u tri najrasprostranjenija jezika, posle engleskog i kineskog.

Kurs spanskog jezika

¿Qué pasa? ¿Habla usted español?

Bilo da gledate španske serije ili ne, sigurno je da razumete bar neke od najčešćih izraza i fraza na ovom jeziku. Znate šta znači hola, adiós, por favor, gracias? Odličan početak! Sada je pravo vreme da naučite i nešto više na španskom jeziku i pridružite se velikom broju ljudi širom sveta koji ga svakodnevno koriste.

Uz naše kurseve španskog jezika sada možete veoma brzo i lako, uz praktične primere i kreativno osmišljenu nastavu, savladati osnove, ali i usavršiti svoje znanje španskog jezika.

Zašto baš mi?

Sa nama, učenje je zabavno! Mi slušamo želje i potrebe naših polaznika. U skladu sa njima kreiramo dinamične, zanimljive i raznovrsne kurseve koji svakog polaznika usmeravaju i pomažu mu da na što lakši i brži način savlada planirano gradivo u okviru kursa. Na časovima se insistira na aktivnoj komunikaciji i učešću u nastavi svakog polaznika čime se podstiče razvoj komunikativnih veština u praktičnim i realnim situacijama. Takođe ne zanemarujemo i ostale komponente značajne prilikom učenja stranog jezika – čitanje, pisanje i slušanje.

Kurs španskog jezika obuhvata:

 • Rad u malim grupama (3-6 polaznika) radi lakšeg i bržeg usvajanja gradiva
 • 5 nivoa sticanja znanja usklađenih sa evropskim standardima (A1, A2, B1, B2, C1)
 • Mogućnost pohađanja kursa regularnim ili intenzivnim tempom
 • Svaki nivo se deli na dva podnivoa koji traju 4 meseca regularnim tempom, odnosno 2 meseca ukoliko se nastava pohađa intenzivnim tempom
 • Fond časova svakog nivoa je 52 školska časa
 • Dinamika održavanja nastave redovnih kurseva je 2 puta nedeljno po dvočas (90 minuta)
 • Dinamika održavanja nastave intenzivnih kurseva je 3 puta nedeljno po tročas (2 sata i 15 minuta)
 • Nastava se održava u popodnevnim i večernjim satima
 • Kursevi su osmišljeni tako da polaznik na zabavan i kreativan način dobije neophodno znanje primenljivo u svakodnevnim životnim situacijama
 • Pored govora, akcenat je i na čitanju, pisanju i slušanju odnosno razumevanju španskog jezika
 • Pre upisa obavlja se testiranje polaznika radi njihovog pravilnog razvrstavanja u odgovarajuće grupe prema nivou znanja
 • Donja starosna granica za pohađanje kurseva španskog jezika je 16 godina
 • U nastavi se koristi udžbenik Prisma, španskog izdavača Edinumen koji je odobren od strane Instituta Servantes
 • Nakon završenog kursa svaki polaznik ima mogućnost polaganja testa provere znanja nakon kog dobija sertifikat škole o uspešno završenom kursu.